Při dnešní stále se rozrůstající elektronické výbavě vozů je nutno disponovat patřičně dimenzovanou diagnostikou či diagnostikami, kterými je schopno se adekvátně s vozidly
spojit a řádně diagnostikovat v maximálním množství jednotky obsažené ve vozidle.

Dnes bez těchto diagnostik není myslitelné profesionálně servisovat vůz ať z důvodu standartního pravidelného servisu nebo při řešení jakéhokoli závady.

Náš servis disponuje jak značkovými tak universálními sériovými diagnostikami,tak i dnes nezbytnou diagnostikou paralelní v podobě jednoho z nejkvalitnějších osmikanálových osciloskopů od firmy Texvik.

Naším hlavním zaměřením jsou vozy koncernu VW Group a mezi ně samozřejmě patří naše tuzemská Škodovka, takže jsme schopni nejen diagnostikovat všechny jednotky, ale dle možnosti vozu aktivovat další různé komfortní funkce za které si výrobce účtuje nemalé částky a my je vám aktivujeme za zlomek ceny.

Další nezbytnou součástí vybavení máme i specializované diagnostiky pro potřebu vyčtení a nahrání elektronického imobilizeru pro koncern VW Group, takže pokud jste ztratily klíč nebo jste koupily vůz pouze s jedním klíčem či vám nějaký nenechavec zámky poškodil při snaze vůz zcizit ozvěte se nám a my vám s tímto problémem pomůžeme.

Dále nabízíme upgrade softwaru řídících jednotek fabrickými aktualizacemi pro VW Group, oblok obrazu za jízdy nebo zjištění bezpečnostního kódu navigace Columbus/RNS 510.

Disponujeme těmito diagnostikami:

 • značkové diagnostiky pro koncern VW Group(VW,Škoda, Audi,Seat)
 • diagnostika pro vozy Porsche
 • universální diagnostika Texa a Delphi
 • diagnostiky pro vyčítání a nahrávání imobilizérů pro VW Group
 • osmikanálový osciloskop Texvik
 • servisní zařízení pro navigace RNS 510/Columbus

NOVINKA: ODBLOK OBRAZU ZA JÍZDY NA ŠKODA OCTAVIA III, VW, SEAT A U AUDI VYBAVENÉ SYSTÉMEM MMI 3G+!

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva